Lipton Ice Tea White

Nowoczesne kobiety pragną pozostać niezmiennie młode, piękne i spontaniczne zarówno duchem jak i ciałem. Jest to szczególnie trudne zimą. Specjalnie z myślą o nich powstał wyjątkowy napój Lipton Ice Tea White, który nie tylko wyśmienicie zaspokaja pragnienie, ale pomaga też zadbać o ciało i dobre samopoczucie! Warto sięgnąć po Lipton Ice Tea White również zimą, ponieważ zawarte w niej antyoksydanty odżywiają skórę od środka oraz pomagają w utrzymaniu dobrej formy, aby każdego dnia czuć się młodo i zdrowo podczas zimowych szaleństw.

Oczekując na zimowy wypoczynek kobiety marzą o malowniczych górskich pejzażach i przepięknej słonecznej pogodzie. Jednak doskonale zdają sobie sprawę, że zimy w mieście często nie są tak urokliwe. Niekorzystne warunki atmosferyczne, nagłe zmiany temperatury, czy suche powietrze
w ogrzewanych pomieszczeniach mają negatywny wpływ na wygląd skóry. Gdy ilość słońca jest ograniczona cera staje się matowa i zmęczona, traci niezbędne składniki odżywcze i narażona jest na przerwanie naturalnej bariery ochronnej. Aby zapobiec takim sytuacjom warto zadbać o odpowiedni poziom ochrony skóry nie tylko na zewnątrz, ale i od środka. Zawarte w białej mrożonej herbacie Lipton Ice Tea White przeciwutleniacze (antyoksydanty – AOX) będę bardzo pomocne w tej pielęgnacji.

Lipton Ice Tea White stanowi niezwykle bogate źródło przeciwutleniaczy odgrywających bardzo istotną rolę w zachowaniu młodości, urody i energii każdego dnia. Antyoksydanty hamują negatywne działanie wolnych rodników odpowiedzialnych za proces starzenia się organizmu. Dlatego przygotowana na bazie ponad 100-letniej tradycji biała mrożona herbata Lipton Ice Tea White to innowacyjne i niespotykane dotąd uzupełnienie codziennej, kobiecej diety. Pozwala pozbyć się ograniczeń spowodowanych odczuciem upływających lat i cieszyć się każdą wolną chwilą. Dzięki niej zadania wymagające dużego wysiłku przestają być nie do pokonania! Regenerujące właściwości białej herbaty dają szansę przenieść się do krainy młodości i ponownie odnaleźć w życiu prawdziwą pasję.

ipton Ice Tea White jest nowym napojem na rynku herbat mrożonych, ale zyskał już dużą popularność. Powstaje na bazie naturalnych liści herbaty, nie zawiera konserwantów, ani sztucznych barwników. Dzięki niskiej zawartości cukru herbaty Lipton Ice Tea pozwalają stale utrzymać zgrabną sylwetkę.

Niewątpliwym tegorocznym sukcesem Lipton Ice Tea White było zdobycie tytułu „LAUR KONSUMENTA w kategorii ODKRYCIE ROKU 2008”. Wyróżnienie to potwierdza popularność napoju, który w krótkim czasie zyskał uznanie wśród konsumentów.
“Laur Konsumenta” to największy program konsumencki w kraju, pozwalający wyłonić co roku najpopularniejsze produkty i marki w prawie 300 kategoriach. O przyznaniu tej nagrody decydują konsumenci. Organizatorem plebiscytu jest Grupa Media Partner.

Lipton Ice Tea White dostępna jest w:
butelce 0,5 l. – 2,89 zł (sugerowana cena detaliczna)
butelce 1,5 l. – 5,39 zł (sugerowana cena detaliczna)

http://partnersi.com.pl

Wasze komentarze